O nas

|

O nas

Firma Green Service specjalizuje się w dostarczaniu na rynek krajowy artykułów służących do ochrony środowiska pracy. Głównym obszarem naszego zainteresowania są rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo składowania, przechowywania i użytkowania materiałów niebezpiecznych, a także produkty do działań ratowniczych po wystąpieniu awarii i wydostania się do środowiska substancji trujących. Naszym głównym rynkiem zaopatrzenia są Stany Zjednoczone. To tam od lat obowiązują najbardziej restrykcyjne normy związane z przewożeniem, składowaniem i obsługą materiałów niebezpiecznych. Nawiązaliśmy długoletnią współpracę z kilkoma wiodącymi producentami, kierując się kryterium jakości i pewności dostaw. Nieprzerwanie staramy się rozpoznawać potrzeby naszego rynku, pojawiające się wraz z rozwojem technologii, zmianami w regulacjach, a także wzrostem świadomości przedsiębiorców o zagrożeniach. Wprowadzamy także nowe produkty starając się wskazywać na sprawdzone rozwiązania funkcjonujące z dobrym skutkiem. Oferowane przez nas artykuły BHP spełniają restrykcyjne wymagania jakościowe. Obecnie nasz asortyment możemy podzielić na następujące kategorie:

Historia rozpoczęła się zanim powstała spółka Green Service, a nawet zanim sprecyzowały się nasze plany zawodowe. W końcówce lat osiemdziesiątych miało miejsce zdarzenie, które zwróciło niezależnie uwagę jeszcze wtedy nieznanych sobie ludzi, a tworzących dziś Green Service. 24 marca 1989 tankowiec MT „Exxon Valdez” wypływający do Los Angeles, krótko po północy, próbując wyminąć góry lodowe w okolicach portu w Valdez na Alasce, wpadł na skały Bligh i spowodował katastrofę ekologiczną u wybrzeży Alaski. Do wód zatoki dostało się od 42 miliony litrów surowej ropy naftowej, plama ropy rozlała się na obszarze 28.000 km2 , w wyniku czego skażonych zostało ok. 1.900 km linii brzegowej Alaski, a setki tysięcy zwierząt zginęło. To zdarzenie uzmysłowiło nam jak niebezpieczne i jak ważne jest, aby skutecznie chronić ludzi i środowisko. To jedno zdarzenie było także impulsem do wprowadzenia szeregu prawnych zmian. Odbiło się również zmianą w świadomości Amerykanów, a w konsekwencji wzrostem zapotrzebowania na środki ochrony przed zanieczyszczeniami płynnymi. To tam jeszcze w latach dziewięćdziesiątych spotkaliśmy się z nowymi dla nas metodami składowania oraz posługiwania się materiałami niebezpiecznymi, neutralizacji wycieków, postępowania w sytuacjach awaryjnych. W 2007 roku zdecydowaliśmy się na pierwszy zakup mat polipropylenowych. W kolejnych latach rozszerzaliśmy ofertę. Szukaliśmy najlepszych produktów, innowacyjnych rozwiązań i tak się dzieje do dzisiaj.

Od 2007 roku przenosimy sprawdzone pozytywne standardy na rynek krajowy jednocześnie nie zapominając o najważniejszych kwestiach dla naszych Klientów, takich jak:

Jakość

Tutaj nie uznajemy kompromisów. Zawsze najwyższa

Cena

Mamy wiele do nadrobienia i cena musi zachęcać do zmian w przyzwyczajeniach

Dostępność

Dostawa w 24 h

Środowisko

Służąc przemysłowi chronimy środowisko

Naszym celem jest zbudowanie kompleksowej oferty wspartej fachowym doradztwem. Staramy się aby każdy klient mógł z nami dostosować swoje przedsiębiorstwo lub swoje miejsce pracy do obwiązujących przepisów, zadbać o bezpieczeństwo pracowników, mienia i środowiska, zawsze znalazł wszystko czego potrzebuje – kompletną ofertę i merytoryczne wsparcie. Chcemy implementować dobre sprawdzone rozwiązania z rynku amerykańskiego i kanadyjskiego. Wspieramy tych, dla których dbałość o środowisko jest nie tylko modą, ale spójnym elementem rozwoju.


Sorbent tani granulat - super jakość oraz cena !