Ograniczniki rozlewu

kontrola wycieków

|

Ogranicznik rozlewu – elastyczne bariery służące do tamowania wycieków. Ograniczniki są skutecznym rozwiązaniem gdy chcemy uniemożliwić rozprzestrzenianie się wycieku lub ustawić barierę chroniącą wyznaczony obszar. Stosuje się je doraźnie w sytuacjach awaryjnych lub jako rozwiązanie stałe, chroniące  przed zanieczyszczeniem płynnym.  Charakteryzują się dużą odpornością chemiczna, mechaniczną oraz możliwością wielokrotnego stosowania.

Model  2100 

Bariera – ogranicznik rozlewu – o długości trzech metrów i wysokości blisko 6 centymetrów wykonana z chronionego patentem uretanu, materiału charakteryzującego się unikalnymi właściwościami. Jest elastyczny, wytrzymały mechanicznie oraz odporny chemicznie. Szczelnie przylega (klei się) do każdej powierzchni, również nierównych i zabrudzonych. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Wystarczy spłukać go wodą z mydłem, aby był gotowy do kolejnego użycia. Za pomocą łączników (model 2101) i narożników (model 2102) można tworzyć bariery o dowolnej długości i kształtu.

długość:
wysokość:
materiał:
producent:
kraj pochodzenia:

3 m
5,8 cm
uretan
UltraTech International, Inc.
USA

szczegóły produktu

Model 2054 

Bariera- ogranicznik rozlewu – o długości półtora metra wysokości blisko dwanaście centymetrów zakończona samouszczelniającymi się łącznikami pozwalającymi na tworzenie dowolnej długości zabezpieczenia. Ogranicznik jest wykonany z chronionego patentem uretanu, materiału charakteryzującego się unikalnymi właściwościami. Jest elastyczny, wytrzymały mechanicznie oraz odporny chemicznie. Szczelnie przylega (klei się) do każdej powierzchni, również nierównych i zabrudzonych. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Wystarczy spłukać go wodą z mydłem, aby był gotowy do kolejnego użycia.

długość:
wysokość:
materiał:
producent:
kraj pochodzenia:

1,5 m
11.4 cm
uretan
UltraTech International, Inc.
USA

szczegóły produktu

Model 2052 

Bariera – ogranicznik rozlewu – o długości trzech metrów wysokości trzech i pół centymetra zakończona samouszczelniającymi się łącznikami pozwalającymi na tworzenie dowolnej długości zabezpieczenia. Ogranicznik jest wykonany z chronionego patentem uretanu, materiału charakteryzującego się unikalnymi właściwościami. Jest elastyczny, wytrzymały mechanicznie oraz odporny chemicznie. Szczelnie przylega (klei się) do każdej powierzchni, również nierównych i zabrudzonych. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Wystarczy spłukać go wodą z mydłem, aby był gotowy do kolejnego użycia.

długość:
wysokość:
materiał:
producent:
kraj pochodzenia:

3 m
3,5 cm
uretan
UltraTech International, Inc.
USA

szczegóły produktu

Model  8641 

Elastyczna bariera – ogranicznik rozlewu, który wraz z łącznikami (model 8643), narożnikami (model 8642) i środkiem uszczelniającymi (8644), stanowi system tworzenie trwałych, ale łatwo usuwalnych ograniczników rozlewów. Wykonana jest z pianki pokrytej winylowa osłoną odporną na olej, chłodziwa i większość środków chemicznych. Pozwala na swobodny wjazd wózkiem widłowym lub innym urządzeniem bez obawy o zniszczenie bariery. Dostarczana jest w odcinkach o długości czterech metrów sześćdziesięciu centymetrów, które można ciąć na dowolne odcinki. Jest tanią alternatywą dla kosztownych konstrukcji betonowych lub metalowych. Kolor żółty zapewnia dobrą widoczność.

długość:
wysokość:
materiał:
producent:
kraj pochodzenia:

4,6 m
5,1 cm
winyl
UltraTech International, Inc.
USA

szczegóły produktu

Sorbent tani granulat - super jakość oraz cena !