Oferta współpracy

|

Od 2007 roku wprowadzamy na krajowy rynek najlepsze rozwiązania dotyczące ochrony środowiska pracy. Naszym celem jest zbudowanie kompleksowej oferty wspartej fachowym doradztwem. Zapewniamy szeroki asortyment najwyższej klasy produktów do składowania, przechowywania, transportu i używania materiałów niebezpiecznych, a także artykułów do działań ratowniczych po wystąpieniu awarii i wydostania się do środowiska substancji trujących. Jesteśmy importerem i przedstawicielem wiodących w tej branży producentów amerykańskich. Wytwórcy, których reprezentujemy, to firmy nieprzypadkowe. Każdy z nich jest liderem w swojej dziedzinie. Cechuje ich innowacyjność i wysoka dbałość o środowisko naturalne, a ich produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z branży zaopatrzenia przemysłu, utrzymania ruchu, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Zyskają Państwo dostęp do towarów wysokiej jakości w wielu wypadkach unikalnego i jednocześnie  stabilnego i pewnego dostawcę. Jesteśmy w stanie zrealizować nietypowe zamówienia spoza naszej bieżącej oferty.

Jakość

najwyższe standardy bezpieczeństwa

Cena

stałe ceny

wysokie upusty

Dostępność

asortyment dostępny od ręki

realizacja wysyłki do 48 h

Lojalność

długookresowa współpraca

przejrzyste zasady

Gwarantujemy ciągłość dostaw i pełną dostępność asortymentu. Wprowadzone na rynek towary są dystrybuowane bezpośrednio z naszego magazynu zlokalizowanego na Dolnym Śląsku, w Lubinie. Tutaj także zapraszamy do odbioru osobistego lub obejrzenia interesujących produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować stany magazynowe pozwalające realizować zamówienia na bieżąco. Z większością produktów można zapoznać się na naszej stronie, jednak z uwagi na stałe poszerzanie produkowanego asortymentu, warto również zapoznać się z ofertą bezpośrednio u producentów.

Bezpieczeństwo i higiena pracy jest naszym priorytetem.

Napisz do nas

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Firma

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Temat

  Załącz plik

  Treść wiadomości

  Przepisz kod z obrazka

  captcha


  Sorbent tani granulat - super jakość oraz cena !