Ogranicznik rozlewu 2054

|

Ogranicznik rozlewu 2054

Wysokoprofilowa o długości półtora metra elastyczna bariera służąca do tamowania wycieków zakończona samouszczelniającymi się łącznikami pozwalającymi na tworzenie dowolnej długości zabezpieczenia . Bariera jest skutecznym rozwiązaniem gdy chcemy ustawić zaporę chroniącą wyznaczony obszar lub uniemożliwić niekontrolowane rozprzestrzenianie się wycieku. Najczęściej stosuje się ją doraźnie w sytuacjach awaryjnych.

Bariera jest wykonana z materiału chronionego patentem – uretanu, który charakteryzuje się unikalnymi właściwościami. Jest elastyczny, wytrzymały mechanicznie oraz odporny chemicznie. Szczelnie przylega (klei się) do każdej powierzchni, również nierównych i zabrudzonych. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Wystarczy spłukać go wodą z mydłem, aby był gotowy do kolejnego użycia. 

długość:
szerokość:
wysokość:
waga:
kolor:
gwarancja:

150 cm
10,2 cm
11,4 cm
14 kg
pomarańczowy, czarny
1 rok

Warunki środowiskowe, takie jak temperatura, wilgotność i promieniowanie UV  w których jest przechowywany lub używana bariera mają wpływ na na zachowanie właściwości fizycznych uretanu.  Z tego względu istnieje konieczność dokonywać regularnych kontroli przechowywanego produktu. Należy szczególną uwagę zwracać czy bariera pozostaje elastyczna.

Wyprodukowano przez UltraTech International w USA

przejdź do sklepu
Print Friendly, PDF & Email

Sorbent tani granulat - super jakość oraz cena !