Ogranicznik rozlewu 2100

|

Ogranicznik rozlewu 2100

Trzymetrowa elastyczna bariera służąca do tamowania wycieków. Bariera jest skutecznym rozwiązaniem gdy chcemy ustawić zaporę chroniącą wyznaczony obszar lub uniemożliwić niekontrolowane rozprzestrzenianie się wycieku. Najczęściej stosuje się ją doraźnie w sytuacjach awaryjnych.

Bariera jest wykonana z materiału chronionego patentem – uretanu, który charakteryzuje się unikalnymi właściwościami. Jest elastyczny, wytrzymały mechanicznie oraz odporny chemicznie. Szczelnie przylega (klei się) do każdej powierzchni, również nierównych i zabrudzonych. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Wystarczy spłukać go wodą z mydłem, aby był gotowy do kolejnego użycia. Za pomocą łączników (model 2101) i narożników (model 2102) można tworzyć bariery o dowolnej długości i kształtu.

długość:
szerokość:
wysokość:
waga:
kolor:
gwarancja:

300 cm
10,2 cm
5,8 cm
14 kg
pomarańczowy, czarny
1 rok

Warunki środowiskowe, takie jak temperatura, wilgotność i promieniowanie UV  w których jest przechowywany lub używana bariera mają wpływ na na zachowanie właściwości fizycznych uretanu.  Z tego względu istnieje konieczność dokonywać regularnych kontroli przechowywanego produktu. Należy szczególną uwagę zwracać czy bariera pozostaje elastyczna.

Wyprodukowano przez UltraTech International w USA

przejdź do sklepu
Print Friendly, PDF & Email

Sorbent tani granulat - super jakość oraz cena !