Kanister U2-26-S

|

U2-26-S

Pojemnik zabezpieczający  Typu 2 – z dwoma niezależnymi otworami: wlewowym i spustowym, wykonane ze stali ocynkowanej o grubości 0,61 mm, malowanej proszkowo. W celu zmniejszeni niebezpieczeństwa wybuchu podczas przelewania są wyposażone w 30 centymetrowy, metalowy, elastyczny wąż, wykonany z nieiskrzącego materiału. Kanistry są produkowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami, a dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości wykonania są najbardziej niezawodnymi pojemnikami na rynku. Wyeliminowano łączenie za pomocą spawów – głównego źródła korozji i nieszczelności. Płaszcz kanistra tłoczy się z jednego kawałka blachy, a denko jest łączone na podwójną zakładkę i sprasowane tworząc mocną, trwałą i odporną na rdzę konstrukcję. Ich kształt do minimum zmniejsz ryzyko wywrócenia umożliwiając wydajną i bezpieczną pracę. Jest wykonany ze stali ocynkowanej o grubości 0,61 mm, malowanej proszkowo.

Zgodnie z § 4 ust. 1 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. Nr 109, poz. 719), ciecze o temperaturze zapłonu poniżej 328,15 K (55 °C) należy przechowywać wyłącznie w pojemnikach, urządzeniach i instalacjach przystosowanych do tego celu, wykonanych z materiałów co najmniej trudno zapalnych, odprowadzających ładunki elektryczności statycznej, wyposażonych w szczelne zamknięcia i zabezpieczonych przed stłuczeniem.

pojemność:
średnica:
wysokość:
waga:
kolor:
materiał:
lejek:
gwarancja:

9,5 l
29 cm
24 cm
3,6 kg
czerwony, żółty, niebieski, zielony
stal ocynkowana grubości 0,61 mm
tak
10 lat

spełnia wymagania:

NFPA         OSHA-logo       FM_JPG-mały       UL     ulc

Wyprodukowano przez Eagle Manufacturing Company w USA

Charakterystyka:

 • wygodny, chroniony patentem uchwyt zwalniający spust wlewu;
 • samozamykający mechanizm pokrywy spustu z uszczelką nitrylową  gwarantujący szczelność do 5 PSI wewnętrznego ciśnienia;
 • niezależny stały uchwyt;
 • nieiskrzące zakończenie wlewu;
 • powłoka zewnętrzna malowana proszkowo;
 • konstrukcja wykonana ze stali ocynkowanej o grubości 0,61 mm;
 • konstrukcja tłoczona wykonana bezspoinowo z dnem montowanym a na podwójną zakładkę i sprasowywane;
  opcjonalnie lejek z HDPE;
 • spełnia wymagania NFPA 30 pkt 03.3.48 – definiujący bezpieczny kanister jako pojemniuk do 20 l, wyposażony w: sitko w każdym otworze wlewowym i wylewowym,  mechanizm samozamykający szczelnie pokrywę spustu oraz mechanizm uwalniający nadmiar ciśnienia w porzypadku narażenia na działanie wysokiej temoeratury;
 • spełnia wymagania  OSHA 1926.15(a) – kanistry zatwierdzone do magazynowania, przeładunku, transportu i obsługi cieczy palnych i łatwopalnych.
przejdź do sklepu
Print Friendly, PDF & Email

Sorbent tani granulat - super jakość oraz cena !